Witam Państwa bardzo serdecznie.

Powstanie bloga ma na celu wykorzystanie Internetu jako dodatkowego źródła komunikacji w relacji wychowawca -> "trójka klasowa" -> rodzice.

Wspólnie z Wychowawczynią pragnęlibyśmy zamieszczać najważniejsze informacje dotyczące różnego rodzaju spraw i wydarzeń w klasie i szkole Naszych Dzieci.

Mam nadzieję, iż dla większości z Was Rodzice będzie to dodatkowa forma kontaktu oraz możliwość na informowanie i przekazywanie swoich zapytań, rad i pomysłów.

Jednocześnie informuję, że nie będą tu publikowane żadne zdjęcia, nazwiska, dane osobowe itp.

Natomiast korzystając z poczty elektronicznej na adres:
drugab@onet.eu, mogą Państwo przesyłać swoje propozycje jak i pytania do "trójki klasowej".

środa, 15 września 2010

Remont klasy.


Szanowni Rodzice.
Wzywam Was na czyn społeczny w szczytnych zamierzeniach aby zbliżyć Nas wszystkich - wyciągając zza biurek i dając wałek i pędzel do ręki.
Dnia 17 września o godz. 12.00 zbieramy się w sali 202, SP 6 w Śremie. Zabierzcie ze sobą narzędzia i sprzęt pomocny do wykonania narzuconego planu (wałki, pędzle, drabiny itp.).
Zadanie do wykonania było ustalone wcześniej przez kierownictwo klasy i zebranie rodziców. W ramach czynu pracować będą kobiety, mężczyźni i nauczyciele.

Wyremontujemy tę klasę i poprawimy jej wygląd!

Pamiętajcie, że nasze bohaterstwo i poświęcenie, nasze czyny i ofiara pozostaną w pamięci Naszych dzieci. Niech ten czyn społeczny jako tradycja naszego narodu pozostanie dla Nich bezcenną siłą ideowo-moralną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz